O společnosti

Naše společnost vznikla v roce 1989 jako vůbec první poskytovatel soukromých bezpečnostních služeb, nejprve jako družstvo, po vzniku obchodního zákoníku pak jako s.r.o. pod obchodním jménem FENIX INTERNATIONAL. Velmi rychle se stala jednou z nejvýkonnějších bezpečnostních služeb s komplexními službami a začala působit i v zemích mimo ČR. Historickými spolumajiteli byla i ČSOB či Universal banka. V roce 1993 jako první členská firma FENIX spoluzakládala Komoru podniků komerční bezpečnosti ČR, stejně jako později založila a etablovala dnes významné společnosti jež jsou nyní členy holdingu Securitas AB (ČR, SR) a LOOMIS (ČR). Společnost FENIX INTERNATIONAL je členem Hospodářské komory české republiky a členem Českého klubu bezpečnostních služeb ČKBS.

Logo

Bezproblémová služba, vysoká profesionalita a flexibilita jsou atributy které utvářejí naši firemní kulturu a obchodní strategii. Naši stávající i budoucí klienti očekávají nadstandardní kvalitu a proaktivní partnerský přístup. Od doby naší existence jsme prokázali, že patříme mezi přední poskytovatele komplexních služeb a produktů v oboru komerční bezpečnosti. Máme prokazatelné zkušenosti s poskytováním služeb zákazníkům ze všech segmentů a stovky historických referencí.

Jasnou vizí a cílem je pro nás snaha být pro své obchodní partnery stabilním, bezpečným, pružným a kvalitním dodavatelem za dobrou a férovou cenu a s garancí dodržení dohodnutých smluvních a zákonných podmínek. Snahou o dokonalé využití bezpečnostních technologií a jejich nadstavbových systémů dosahujeme efektivnějšího řízení lidských zdrojů a zejména lepšího využití stávajícího potenciálu již instalovaných technologií s naším vlastním know-how. Příkladem může být jeden z největších průmyslových podniků v České Republice - společnost ArcelorMittal Ostrava, a.s. (dnešní LIBERTY OSTRAVA a.s.), dále ostraha jednoho z největších důlních podniků pro těžbu černého uhlí společnosti OKD a. s.. Od roku 2016 poskytuje společnost služby fyzické ostrahy objektů a připojení objektů pracovištěm ARC/DPPC pro společnost UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s..

V případě potřeby upřesnit, či doplnit předložené údaje a informace nás prosím neváhejte kontaktovat.

 

FENIX INTERNATIONAL, spol. s. r.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

Potřebujete poradit?

Potřebujet poradit s výběrem vhodného produktu nebo služby? Zanechte nám Vaše kontaktní údaje, stručně popište svůj dotaz a my Vám s výběrem rádi pomůžeme.