//'js/analytics.js', //

Alarm receiving centre, ARC/PCO monitoring

PCO je sofistikované technologické pracoviště s nepřetržitou službou našich operátorů na kterém se monitorují v podobě kódovaných zpráv všechny informace přicházející ze zabezpečovacích zařízení umístěných v objektech. Je vybaveno přijímacím zařízením, které je schopno všechny signály identifikovat a ve správném tvaru odeslat do našeho certifikovaného softwaru

Program, který používá naše společnost je složitým a stále se rozvíjejícím mechanismem. S rozvojem objektových zařízení a požadavků klientů jsou jednotlivé funkce neustále zdokonalovány. Můžeme ovládat na dálku například topení, klimatizaci, světla, zavlažování atd.

Všechna příchozí data pečlivě ukládáme pro další zpracovávání a analýzu. Jsou Vám kdykoliv k dispozici.

Důležitou součástí celého procesu je po profesionální technice a odbormém zásahu i operátor PCO. Naše společnost si velice dobře uvědomuje, že každá i ta sebedokonalejší technika není schopna správně fungovat, pokud ji neovládá profesionál, který je vždy připraven nestandardní situace vyřešit. Rychlost, přesnost, důslednost a profesionalita operátorů, společně se stálou službou zásahové jednotky jsou základním předpokladem pro úspěšné vyřešení vzniklé situace.  

Potřebujete poradit?

Potřebujet poradit s výběrem vhodného produktu nebo služby? Zanechte nám Vaše kontaktní údaje, stručně popište svůj dotaz a my Vám s výběrem rádi pomůžeme.