Bezpečnost, zdraví a komfort osob

Děti, maminky na mateřské dovolené a senioři se stále častěji stávají terčem útoků pachatelů trestných činů. Právě pro svou zranitelnost jsou ohroženi více, než průměrná populace. Je nutné zajistit vše tak, abyste se o své příbuzné již nemuseli obávat při každé cestě do školy, na nákup nebo za kulturou. Zvláště v nočních hodinách se riziko útoku zvyšuje.

Naše bezpečnostní skupina Vám zajistí ochranu, kterou potřebujete. Formou zařízení, které je podobné mobilnímu telefonu, si můžete přivolat pomoc kdekoliv. Po přijetí tísňového signálu okamžitě operátor Pultu centrální ochrany (dále jen PCO) vyšle na místo zásahovou jednotku, která Vám pomůže v nesnázích.

Děti

Bezpečnost dětí je nejdůležitější pro každého rodiče. Případný útok proti nim může ovlivnit jejich vývoj. Většina z nás však nemůže na jejich bezpečnost neustále dohlížet. Europatron, s.r.o. Vám nabízí řešení, jak mít neustále přehled, jestli je vše v pořádku. Zajistíme, aby se dětem v případě ohrožení dostalo pomoci, můžete mít přehled o jejich návratu ze školy. Zařízení lze nastavit i na zjištění aktuální pozice, kdy je možné pomocí telefonu ověřit, zda jsou v bezpečí na kroužku, tréninku atd. Jsme schopni vyřešit i nestandardní přání. S důvěrou se na nás můžete kdykoliv obrátit.

Maminky na mateřské dovolené

Další skupinou, kterou je potřeba více ochraňovat, jsou právě maminky na mateřské dovolené. Nastávají situace, kdy potřebují pomoc. Ať již jde o podezřelou osobu v blízkosti Vašeho domu nebo bytu, zabouchnuté klíče v bytě nebo v autě, v zimě rozbité okno od hraní her, nefunkční topení, zapomenuté napouštění vany atd. Jelikož péče o miminko je velmi časově náročná, ženy potřebují spolehlivého partnera, který se bude starat o jejich bezpečnost. Bude je chránit a v případě ohrožení dostatečně zakročí. Tuto funkci u našich klientek přebíráme my. Postaráme se i o Vás. 

 

Senioři

Jsou samostatnou specifickou skupinou. Jsou to lidé, kteří mají životní zkušenosti. S věkem je však přirozený úbytek tělesné síly, proto je nutné zabezpečit jejich ochranu. Často se stávají terčem útoku pachatelů trestných činů. K ochraně však stačí, aby si senior přivolal pomoc. Většina útočníků si pak rozmyslí kontakt s naší zásahovou jednotkou.

K úspěšnému vyřešení těchto situací slouží telefony, které mají poplachové tlačítko a další automatické funkce zajišťující Vaši bezpečnost. Po jeho stisknutí se zpráva odešle na tři předem uložená telefonní čísla. Může se stát, že pokud jsou do paměti uložena čísla na Vaše blízké, telefony budou mít vypnuté, nebude dostatečný signál atd.

Řešením je připojení na náš Pult centrální ochrany - PCO, kde příchozí volání nebo SMS přijmeme, vyhodnotíme, učiníme předem připravená opatření a záznam uložíme. Výhodou je i lokace místa odkud signál přichází. To nám pomáhá pro urychlení pomoci, kterou Vám posíláme. Rovněž lze přenášet na PCO signály poplachu ze zdravotnických pomůcek - kardiostimulátor, apod.

Tyto služby jsou cenově velmi dostupné. S dotazy se na nás můžete kdykoliv obrátit.

Potřebujete poradit?

Potřebujet poradit s výběrem vhodného produktu nebo služby? Zanechte nám Vaše kontaktní údaje, stručně popište svůj dotaz a my Vám s výběrem rádi pomůžeme.