Služby zásahových jednotek

Tento speciálně vyškolený a vycvičený útvar je připraven na výzvu 24 hodin denně vyjet na místo, prověřit situaci a v případě potřeby úspěšně zasáhnout proti narušiteli objektu. Jednotku využíváme pro urgentní situace, kdy hrozí nebezpečí z prodlení a je nutné zasáhnout okamžitě, ale i jako preventivní nástroj.

Po přijetí poplachového signálu, tísňového volání atd. na PCO – Pultu centrální ochrany, operátor rozhodne o nutnosti využít tuto službu, informuje bezpečnostní pracovníky, kteří okamžitě vyjedou k místu události. Čas dojezdu je závislý na dopravní situaci, případně počasí, ale nebývá delší než zákonem stanovený dojezdový čas vozidel Integrovaného záchranného systému. Po příjezdu je prověřen kompletně celý střežený objekt, hlídka zadrží případné podezřelé osoby, učiní vše potřebné pro zajištění místa proti dalšímu napadení, a jestliže je to nutné, vyčká až na příjezd Policie ČR. Naši bezpečnostní pracovníci vždy postupují s ohledem na přání klientů. Můžete se tedy spolehnout, že v případě potřeby Vás budeme chránit a postaráme se o bezpečnost Vaši i Vašich blízkých.

Asistenční a klíčové služby

Tyto služby poskytujeme klientům, kteří vyžadují zvláštní režim v souvislosti s odemykáním a zamykáním objektů. Na místě bezpečnostní pracovníci ze zásahové jednotky asistují při aktivaci a deaktivaci Elektronických zabezpečovacích zařízení, zajišťují bezpečný příchod do objektu a odchod z něj, kontrolují oblast, kde tuto službu poskytují.

Nabízíme i možnost úschovy klíčů od objektu ve speciálně zajištěné trezorové místnosti. Samozřejmostí je dozor nad trezory formou vycvičených zásahových pracovníků.

Patrolovací služby

Patrolovací (revírní) kontroly objektů jsou účinným, dostupným nástrojem pro zajištění bezpečnosti budov. Jedná se o kontrolu stavu objektů i bez přijetí poplachové zprávy na PCO – Pultu centrální ochrany. Pro případ krátkodobého využití, například při odjezdu na dovolenou, lze telefonicky na PCO objednat revírní kontroly dle Vámi určeného rozsahu. Následně pak zpravidla 2x denně provede zásahová jednotka kontrolu objektu zákazníka, stejnou jako v případě vloupání. Po celou dobu Vaší nepřítomnosti je tak v okolí objektu pohyb, což působí preventivně proti trestným činům.

Kontrolu lze využít i dlouhodobě ve velkých areálech a podobných objektech, kde vhodnou kombinací těchto služeb a EZS (Elektronického zabezpečovacího systému) je možné nahradit i fyzickou ostrahu objektu. Pokud je areál hlídán bezpečnostním pracovníkem, který provádí pravidelné obchůzky, je možné ho nahradit pravidelným hlášením našich systémů ve stejné kvalitě, jako by byl pracovník fyzicky přítomen na daném místě. V případě narušení objektu je pak vyslána zásahová jednotka přímo na konkrétní místo, která situaci vyřeší.

Jsme schopni Vám nabídnout kalkulaci ušetřených nákladů oproti klasické strážní službě.

Potřebujete poradit?

Potřebujet poradit s výběrem vhodného produktu nebo služby? Zanechte nám Vaše kontaktní údaje, stručně popište svůj dotaz a my Vám s výběrem rádi pomůžeme.