Ochrana vozidel a navazující služby

Podle policejních statistik bylo v roce 2009 v České republice odcizeno 14.770 vozidel. Z toho 13.954 dvoustopých a 816 jednostopých. Za posledních sedm let se tato čísla nijak razantně nesnížila. Objasněnost případů krádeží se pohybuje jen v řádu několika procent z celkového počtu odcizených vozidel. Je tedy patrné, že by se každý měl aktivně zajímat o bezpečnost svého majetku.

Naše společnost poskytuje službu umožňující střežení polohy a stavu Vašeho vozidla. Díky tomuto systému je možná okamžitá reakce na nestandardní situace, jako jsou například již zmiňovaná krádež, vloupání do vozidla, dopravní nehoda, přiblížení se ke státním hranicím. Tuto službu ocení zejména majitelé dražších aut, která často končí v zahraničí.

Pomocí nejmodernější technologie je možné monitorovat, ukládat a zpracovávat i další data přicházející z Vašeho vozu. Management ja tak informován o aktuálním stavu automobilu. Můžete sledovat kromě polohy i rychlost, spotřebu, teplotu motoru, stav otáčkoměru a celkový stav. Pokud Vaši zaměstnanci jezdí neekonomicky, nebo příliš vysokou rychlostí na cestách ohrožují Váš majetek nebo převážený náklad, jsme schopni Vás ihned informovat prostřednictvím našeho dispečinku, formou SMS atd. Další možností je Vaše napojení přímo do naší databáze, kde kdykoliv můžete sami vidět aktuální situaci. Pokud máte velkou flotilu, rádi tuto činnost budeme dělat za Vás, případně jsme schopni monitorované signály ukládat a podle dohody předávat tak, jak si budete přát. Současně jsme schopni zajistit i elektronickou knihu jízd.

Potřebujete poradit?

Potřebujet poradit s výběrem vhodného produktu nebo služby? Zanechte nám Vaše kontaktní údaje, stručně popište svůj dotaz a my Vám s výběrem rádi pomůžeme.